تبلیغات
سافت پدیا
سافت پدیا
دانلود انواع نرم افزار
ین نرم افزار تاریخچه CILPBoard کامپیوتر است، یعنی تاریخچه فایل هایی که از آنها کپی گرفته شده است. وقتی که شما از فایلی کپی می گیرید آن فایل در CLIPBoard ذخیره شده ولی با خاموش شدن یا ری استارت یا لاگ آف یا کپی فایل جدید، از CLIPBoard پاک می شود، اما به کمک این نرم افزار می توانید این لیست را حفظ کنید!
این نرم افزار در هنگام بالا آمدن ویندوز اجرا می شود تا هر آنچه را که در CLIPBoard قرار می گیرد، در یک پایگاه داده قرار دهد. شما در لحظه قادر خواهید بود تا history مربوط به CLIPBoard را مشاهده کرده و آیتم مورد نظر را به داخل حافظه کش و یا یک برنامه دیگر کپی کنید. برای انجام دادن این کار می توانید از کلید ترکیبی "Ctrl+D" استفاده کنید و یا روی آیکون برنامه در system tray کلیک کنید. با برنامه Clipdiary می توانید وارد history مربوط به کلیپ بورد شده و به دیتاهای ذخیره شده در فرمت های گوناگون text ساده، HTML, RTF و تصاویر BMP، دسترسی داشته باشید که این می تواند به صرفه جویی در وقت شما منجر شود.
دانلود در ادامه مطلب
قابلیت های کلیدی نرم افزار ClipDiary:
- یافتن سریع و چسباندن تکه ای از متن که چند وقت پیش در کلیپ بورد قرار داشته
- مشاهده هر گونه داده ای که یک باردر حافظه کلیپ بورد قرارگرفته
- بازگرداندن محتویات کلیپ بورد ( اگر آنها به طور تصادفی رونویسی شده باشند )
- تبدیل هر متنی به متن ساده ( با از بین بردن قالب بندی آن )
- صرفه جویی در هزینه و زمان
- و ...
دانلود با حجم 4.64 مگابایت

پسورد فایل:www.p30download.com





این صفحه را به اشتراک بگذارید
طبقه بندی: سیستمی، ویندوز،
برچسب ها: ویندوز، سیستمی، کلیپ بورد، مدیریت کلیپ بورد، حافظه کلیپ بورد، دانلود، رایگان، دانلود رایگان، نرم افزار، دانلود نرم افزار، دانلود نرم افزار رایگان،
ارسال در تاریخ یکشنبه 2 مرداد 1390 توسط مصطفی ر